Skocz do zawartości
Zauważyłeś błąd na forum? Niezwłocznie zgłoś go nam ×
Graczu, witaj na forum DreamSkill.pl

Nowy projekt forum

Przedstawiamy wam nowy projekt naszego forum.

Wszelkie błędy prosimy zgłaszać w specjalnym do tego temacie.

Zobacz temat

Darmowy VIP / SVIP za rejestrację

Obierz darmowego VIP'a

Wystaczy że zarejestrujesz się na naszym forum i zastosujesz odpowiedni wzór w temacie.

Zobacz temat

Partnerzy & Sponsorzy

[ZAMKNIĘTY]Only dd2 klasyczne

Rekomendowane odpowiedzi

• Rodzaj serwera :CS 1.6 Non Steam/Steam
  • Mod serwera : Only DD2
  • Ilość slotów : 17  jest planach 32 jak dobre pójdzie 
  • Hosting serwera : Pukawka (premium)
  • Nick właściciela : Pak0 
  • Wiek właściciela: 26
  • Kontakt do właścicela (Steam,DC,FB)  SteamPak0#3508 ,Facebook
  • Gametracker serwera :Gametracker
  • Jakie są twoje plany na serwer w najbliższym miesiącu? : Na pewno Analiza stanu rozwoju serwera która pomoże doprecyzować rozwój   ,oczywiście dołożę  starania żeby przyciągnąć graczy na serwer, do kupić reklamy ręczne żeby wiedzieli gracze o istnieniu serwera , dołożyć wszelkie starania żeby miarę stan graczy był umiarkowany a nie pusty ,wiele konkursów żeby  przyciągnąć i utrzymać gracza na tym serwerze ,Osobiście reklamować serwer na innych sieciach , Reprezentować wysoki poziom adminow 
  • Dlaczego chcesz do nas dołączyć? : Nie ukrywam dużo by mi pomogło w rozwoju serwera z  posiadana licencja którą wy posiadacie "forum" , nie ukrywam że podoba mi się porządek który ,jest u Państwa na stronie . Nie kopiowany regulaminy  gdzie w tych  czasach  tego pełno nic swojego .
  • Czy serwer posiada wykupioną reklamę? Oczywiście serwer posiada  reklame z stawka 13,58  i 3,00  .  te "3 zł" takie dodatkowy wspomagacz .
  • Nie mogę zapomnieć  wymienić dzuskovy  który , polecił mi te forum bardzo dobra mordeczka wesoła   obecnie serwer jest  sieci  która nie posiada  licencji ips dla tego  postanowiłem napisać te wypociny i znaleźć sieć która  przestrzega regulamin a nie  ze za składkę dasz  i masz admina .  Pozdrawiam życzę dobrej nocy 
  • Lubię to 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...